Prowadzisz biznes i szukasz zaawansowanych rozwiązań IT? Doskonale trafiłeś! Dynamic Software Solutions (DSS) to firma tworząca innowacyjne dedykowane oprogramowania na zamówienie. Oferuje również usługę budowania i zarządzania sieciami informatycznymi, doradztwo IT czy optymalizację procesów biznesowych pomagającą organizacjom w osiąganiu sukcesów. Co wyróżnia DSS?

Dlaczego warto nam zaufać?

W naszej działalności kierujemy się słowami, które powiedział Alan Kay, amerykański naukowiec w Xerox PARC, innowacyjnym ośrodku badawczym:

Najlepszym sposobem na przewidzenie przyszłości jest jej wynalezienie.

Nie da się ukryć, że najnowsze technologie rewolucjonizują świat. Nieodłącznym i cennym punktem prowadzenia biznesu jest dzisiaj dostosowanie się do najnowszych wymagań IT. Nie tylko zwiększają one szanse na zoptymalizowanie procesów biznesowych i kosztów działalności. Coraz częściej będą również przesądzać o „być albo nie być” danej organizacji. Pytaniem staje się więc nie to: „czy korzystać z nowoczesnych rozwiązań IT?”, lecz: „kiedy i w jakim wymiarze?”.

Jako eksperci z DSS mamy ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży IT, co pozwala nam na jak najlepsze dostosowanie rozwiązań IT do specyfiki danej działalności.

Elastyczność w tworzeniu oprogramowania

Nasza specjalność to oprogramowanie dedykowane, które tworzymy na zamówienie danej organizacji. Dostosowujemy je do specyfiki działalności i jej potrzeb. Znajdujemy rozwiązania do nawet najbardziej skomplikowanych procesów biznesowych i produkcyjnych. Co więcej, wprowadzane przez nas rozwiązania IT konsultujemy z Klientem na każdym etapie – od analiz biznesowych, poprzez specyfikację wdrożenia, aż do prowadzenia szkoleń i opieki nad wprowadzonymi rozwiązaniami.

Tworzymy kompleksowe rozwiązania

Wyróżniamy się licznymi usługami, wprowadzającymi innowacyjne rozwiązania w organizacjach. Przyczyniają się do ich sprawnego działania i zwiększania konkurencyjności na rynku. W ramach naszych usług oferujemy nie tylko wspomniane oprogramowanie na zamówienie, ale również:

Wspomagamy pracę zdalną

Pandemia koronowirusa przyspieszyła wprowadzanie rozwiązań IT, szczególnie w tych organizacjach, które do tej pory z nich nie korzystały, lub korzystały w niewielkim zakresie. Tworzymy oprogramowanie do pracy zdalnej, dopasowane do specyfiki danej organizacji. Dobieramy przy tym najlepsze narzędzia i procedury, które nie tylko optymalizują procesy biznesowe, ale również usprawniają i zwiększają bezpieczne połączenia między centralną firmy a pracownikami na home office.

Optymalizacja procesów biznesowych jest niezbędna, by sprawnie prowadzić biznes, a jednocześnie zdobyć przewagę konkurencyjną. Dynamic Software Solutions to firma tworzona przez ekspertów z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży IT. Warto zaufać nam i oferowanym przez nas rozwiązaniom, usprawniającym wiele kluczowych procesów biznesowych i pomagającym zoptymalizować koszty prowadzenia działalności.