Budowa i zarządzanie

sieciami informatycznymi

Zajmujemy się projektowaniem, budową oraz modernizacją sieci informatycznych. Realizujemy projekty od tych bardzo małych dla jednego biura po sieci rozproszone dla 500+ użytkowników w różnych lokalizacjach. Dobieramy odpowiedni sprzęt w zależności od założonego budżetu. Pracujemy na urządzaniach takich producentów jak Cisco, Dell, HP, Mikrotik, TP-Link, Netgear, Ubiquiti, D-link dlatego możemy dobrać odpowiedni sprzęt do specyficznych wymagań klienta.

Nasz zespół posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu sieciami teleinformatycznymi, dlatego możemy przejąć ciężar zarządzania infrastrukturą sieciową aby Twój zespól IT mógł skupić się na wspieraniu Twojego core biznesu. Dzięki zastosowaniu zaawansowanych narzędzi do monitoringu oferujemy bieżący podgląd stanu sieci, a dzięki systemowi automatycznego powiadamiania możemy natychmiastowo reagować na awarie czy też anomalie występujące w Twoim środowisku sieciowym.

Jeżeli Twoja obecna infrastruktura sieciowa jest zbyt rozbudowana lub wymaga modernizacji, a przy tym jest zbyt kosztowna w utrzymaniu i zastanawiasz się czy nie zwirtualizować jej całości lub części, przygotujemy ofertę wirtualizacji wraz z analizą kosztów i planem wdrożenia. Wraz z Twoimi specjalistami IT ustalimy, jaką część infrastruktury możemy zwirtualizować lokalnie, a jaką przenieść do chmury. Dzięki doświadczeniu w pracy z takimi rozwiązaniami jak Azure, AWS czy Google Cloud dobierzemy najbardziej optymalną, pod względem operacyjnym i kosztowym, infrastrukturę chmurową.

Dobór odpowiednich zabezpieczeń w taki sposób, aby nie blokowały biznesu, a jednocześnie spełniały swoje zadania, to bardzo złożony proces. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszego zespołu potrafimy tak dobrać narzędzia, aby Twoja sieć była bezpieczna, a jednocześnie wydajność pracowników nie malała poprzez zbyt skomplikowane procedury. Korzystając z odpowiednich narzędzi pomożemy odpowiednio zabezpieczyć Twoją infrastrukturę sieciową nie ingerując w jakość wykonywanych obowiązków przez Twoich pracowników.

Zapraszamy do Kontaktu

Adres

Dynamic Software Solutions Sp. z o. o.
ul. Wysoka 13/4
87-100 Toruń

Kontakt

mobile: +48 537 366 291
e-mail: sieci@dss.com.pl

Copyright DSS 2020 – Powered by: Design-it
Korzystanie z witryny dss.com.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w podstronie: Polityka prywatności.