Doradztwo informatyczne

Nasz zespół posiada dwudziestoletnie doświadczenie w branży IT. Zajmowaliśmy się projektowaniem i budową sieci, centrów przetwarzania danych, mobilnych centrów przetwarzania danych, systemów zarządzania dokumentami, elektronicznym obiegiem dokumentów, systemami IoT, oprogramowaniem dedykowanym specjalistycznym branżom, zakupem sprzętu IT, zakupem licencji, wdrażeniem systemów ERP. Jeżeli planujesz projekt informatyczny i potrzebujesz tzw. „spojrzenia z zewnątrz” jesteśmy do dyspozycji

Pomagamy dobrać odpowiedni sprzęt oraz wartości niematerialne dedykowane dla Twojego rozwiązania. Przeprowadzamy analizę wydatków opex i capex dla Twojego projektu i proponujemy najlepszy scenariusz dla Twojego przedsiębiorstwa. W zależności od potrzeb i możliwości wybieramy rozwiązania on-premise bądź cloud.

Systemy ERP to krwioobieg każdego przedsiębiorstwa. Jeżeli Twój obecny system nie spełnia założeń a natłok obowiązków nie pozwala na uważną i rozległą analizę rynku w celu wybrania optymalnego rozwiązania dla Twojego przedsiębiorstwa. Przeanalizujemy też jaki wariant pozyskania oprogramowania będzie dla Ciebie najbardziej korzystny. Do analizy bierzemy przede wszystkim koszt pozyskania licencji, obsługa oprogramowania, zabezpieczenia serwerów, backup i archiwizacja, wymogi prawne.

Ochrona i bezpieczeństwo danych to kluczowa kwestia w prowadzeniu biznesu w dzisiejszych czasach. Dzięki doświadczeniu w prowadzeniu autów bezpieczeństwa, audytów ochrony danych osobowych, wprowadzania procedur bezpieczeństwa danych w dużych i średnich przedsiębiorstwach, pomożemy dobrać odpowiedni poziom zabezpieczeń dla Twojej organizacji. Dzięki obecności w naszym zespole certyfikowanych audytorów bezpieczeństwa informacji oraz dyplomowanych inspektorów ochrony danych osobowych pomożemy chronić Twoje dane zlokalizowane lokalnie jak i te w chmurze.

Zapraszamy do Kontaktu

Adres

Dynamic Software Solutions Sp. z o. o.
ul. Wysoka 13/4
87-100 Toruń

Kontakt

mobile: +48 537 366 291
e-mail: doradztwo@dss.com.pl

Copyright DSS 2020 – Powered by: Design-it
Korzystanie z witryny dss.com.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w podstronie: Polityka prywatności.