Tworzenie dedykowanego oprogramowania

Oprogramowanie dedykowane to oprogramowanie stworzone na miarę i realizujące specyficzne wymagania klienta. Rozwiązania dedykowane pozwalają na budowanie przewagi biznesowej nad konkurencją. Są znacznie lepiej dostosowane do potrzeb organizacji niż tzw. oprogramowania pudełkowe, pozwalając na integrację z pozostałymi systemami wykorzystywanymi w firmie. Oprogramowanie dedykowane daje również znacznie większe możliwości rozbudowy w przyszłości, w przypadku powstania nowych oczekiwań.

Wykorzystujemy najnowsze technologie tworząc zarówno oprogramowanie serwerowe, jak również aplikacji internetowe oraz mobilne. Realizujemy projekty w oparciu o mikrousługi spakowane w kontenerach na platformie Docker. Skalowalność aplikacji uzyskujemy korzystając z rozwiązań Kubernetes instalowanych zarówno na infrastrukturze klienta jak i na wysokowydajnych oraz wysokodostępnych rozwiązaniach chmurowych AWS, Azure czy Google Cloud, umożliwiających między innymi zastosowanie uczenia maszynowego oraz sztucznej inteligencji. Posiadamy doświadczenie w budowaniu aplikacji strumieniowych opartych na Spring Cloud Data Flow z wykorzystaniem Apache Kafka czy RabitMQ.

Tworzymy oprogramowanie wspierające procesy biznesowe, jak również oprogramowanie wspierające procesy produkcyjne i poprodukcyjne oraz integrujące ekosystem IoT włączające inteligentne technologie do działalności firmy.

Wykonujemy analizę biznesowo-techniczną oraz definiujemy wymagania klienta, co pozwala na optymalizację oprogramowania, jak również jego integrację z wykorzystywanymi już w firmie systemami IT. W ten sposób powstaje oprogramowanie oparte o najnowsze technologie, zbudowane w oparciu o najwyższe standardy.

Prowadzimy projekty w oparciu o metodyki zwinne, dzięki czemu zleceniodawca przez cały czas może śledzić postęp. Zastosowanie metodyki SCRUM pozwala, na każdym etapie, łatwiej dostosowywać oprogramowanie do dodatkowych potrzeb klienta. Zapewniamy wdrożenie oprogramowania oraz wsparcie i utrzymanie oprogramowania. Jesteśmy w stanie również dostarczyć i zainstalować sprzęt niezbędny do prawidłowego funkcjonowania tworzonego oprogramowania.

Zapraszamy do Kontaktu

Adres

Dynamic Software Solutions Sp. z o. o.
ul. Wysoka 13/4
87-100 Toruń

Kontakt

mobile: +48 537 366 291
e-mail: oprogramowanie@dss.com.pl

Copyright DSS 2020 – Powered by: Design-it
Korzystanie z witryny dss.com.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w podstronie: Polityka prywatności.